top of page
Žuvis       42x30cm_small.jpg

Piešimo ir saviugdos mokykla
BRIGITOS FRAKTALAI

Mokymo programa

DIAGNOSTINIŲ FRAKTALINIŲ PIEŠINIŲ PIEŠIMO TECHNIKA

Diagnostiniai piešiniai padeda mums pažinti save, kitu kampu pažvelgti į savo gyvenimą. Įsivertinti pasiekimus atliktame korekcijos etape. * Informacinių strukturų kūrimas ir harmonizavimas per piešinį, rašymą, judesį: Ekskiuzyvinės Fraktalinės kūrybos mokyklos temos, skirtos pažengusiems.

KOREKCINIŲ FRAKTALINIŲ PIEŠINIŲ PIEŠIMO TECHNIKA

Intuityvus ir sąmoningas būdai. Korekciniai piešiniai yra bene svarbiausia fraktalinio metodo dalis. Šių piešinių pagalba galime savarankiškai atgauti pusiausvyrą po įvairių sukrėtimų, atrasti tolimesnį geriausią asmeninio tobulėjimo kelią, harmonizuoti emocijas, atrasti savo gyvenimo tiesą, geriau pajusti savastį.

 

DIAGNOSTINIŲ SAVO IR KITŲ ŽMONIŲ PIEŠINIŲ SKAITYMAS
Korekcinių piešinių ciklų skaitymas: Fraktalinio piešinio požymių reikšmės, spalvinių derinių interpretacijos menas. Ugdoma savybė giliau pažvelgti į žmogau sielą ir atrasti tai, kas aktualu, kas veda tobulėjimo keliu ir teikia įkvėpimo. Vystomas gebėjimas žvelgti į problemas jų sprendimo, o ne puoselėjimo kryptimi.

 

FRAKTALINIŲ PIEŠINIŲ PIEŠIMAS SVEIKATOS GERINIMO TIKSLU

Fraktalinių minties formų ir kristalų kūrimas: Norint sustiprinti savo minties jėgą siekiant įvairių gyvenimiškų tikslų. Prisilietimas prie noro išsipildymo stebuklo.

 

PLAČIOS MENINĖS SAVIRAIŠKOS GALIMYBĖS FRAKTALINĖJE KŪRYBOJE

Gebėjimas įžvelgti įvairius objektus iš pirmo žvilgsnio beprasmiškoje linijų raizgalynėje ir juos išryškinti. Paprastas linijas paversti meniniu vaizdu.Įkvepiančios ir gilia prasmės persunktos meninių fraktalinių piešinių kurimo temos.

 

EMOCINIS PORTRETAS

Technika skirta samoningiau pažvelgti į savo emocijas,jas atpažinti ir koreguoti.

 

PIEŠIMAS DVIESE, SANTYKIŲ HARMONIZAVIMAS

Būdas, skirtas pagerinti tarpusavio supratimui, sustiprinti ryšiui, subtiliam lygmeny teikti kitam žmogui paramą, sunkią akimirką, mokytis įvairių dalykų vienas iš kito.

 

TESTAI PAŽENGUSIEMS

Galimybė grižti į momentą, kai dar nieko nežinojome apie fraktalinių piešinių kūrimo gudrybes, spalvų reikšmes ir pasitikrinti savo būseną.

 

Teikiame ir individualias konsultacijas, kurių laikas derinamas iš anksto. Atvykstame į bet kurį Lietuvos kampelį. Informacija tel.+37067315430 brigita_paulauskiene@yahoo.com

Mokinių kūryba

Jurgita Levickienė

Inga Adikevičienė

Edita Jurkšaitytė

Rasa Mačiulienė

bottom of page