top of page
IMG_6931.jpg

Lila

Žaidimas keičiantis gyvenimą

Autoritetingos Vedų žinios, žaidimo metu, bus aktyvuotos tik tam, kad rastumėte atsakymus į šiandien jums rūpimus asmeninius klausimus ir aiškiau matytumėte savo kelią per užduotą klausimą. Žaidžiama gyvai ne didesnėje nei 10 žmonių grupėje.

Kas tai – Lila?

Žaidimas Lila yra kilęs iš Indijos. Jam apie 2000 metų, o žinios, kurių pagrindu jis sukurtas dar senesmės. Stipriai nukentėjęs nuo laiko žaidimas buvo atrastas Indijos antikvariate ir šiuolaikiškai atstatytas, konsultuojantis su šių laikų autoritetingais Indijos išminčiais ir šviesuoliais. Seniau šis žaidimas buvo žaidžiamas tam, kad geriau ir pilniau įsisavinti sudėtingas žinias apie gyvenimą, glūdinčias seniausiuose rašytiniuose šaltiniuose. Žodis ,,lila“ reiškia gyvenimo žaidimą, gyvenimo gelmių patyrimą per žaidimą. Šiandien Lila žaidžima tam, kad gauti atsakymą į rūpimus klausimus.

Kaip žaidžiama Lila?

Tai stalo žaidimas, kurį sudaro Lilos žaidimo laukas, jame 72 langeliai, kuriuose užkoduotos įvairios žmogaus vidinės būsenos į kurias jis gali patekti spręsdamas savo klausimą. Taip pat žaidimo kauliukas, kurio pagalba žaidėjas juda Lilos lauku. Mesdamas kauliuką, žaidėjas suteikia leidimą priežasties ir pasekmės dėsniui nulemti jo padėtį žaidimo lauke. Norint žaisti, reikia turėti vieną klausimą į kurį norėtumėte gauti atsakymą. Žaidimas parodo geriausią būdą, kaip to pasiekti todėl kausimas turėtų prasidėti žodžiu KAIP: Kaip man to pasiekti? Kaip man tai išpręsti? Kaip turėčiau elgtis?.. ir pan.

 

Klausimas turėtų būti jums aktualus ir gali liesti bet kurią gyvenimo sritį: sveikatą, materialinę gerovę, santykius, asmeninį tobulėjimą ir pan. Žaidimas neatsako į klausimus taip arba ne. Jis parodo kelią link trokštamo dalyko. Lilos vedantysis, jums keliaujant žaidimo lauku, pasakoja apie tų langelių, ant kurių atsistojate, reikšmę. Palydi ir padeda suvokti įvairias būsenas. Klausimą galite užduoti garsiai. Tuomet, žaidimo metu vedantysis asmeniškai jums interpretuoja kiekvieno langelio reikšmę pagal jūsų klausimą. Jei klausimas labai asmeniškas, žaidžaintis gali laikyti jį savyje ir pats interpretuoti. Tai visai paprasta. Nes informacija,kurią perteikia vedantysis aktyvuoja vidinį procesą, sukeliantį naujų minčių, asociacijų, budina jūsų intuiciją. Trukmė dažniausiai numatyta 3-4 val.

 

Žaidimas kiekvienam žaidėjui turi savo pradžią ir pabaigą. Pradžia yra, kai žaidėjui pavyksta išmesti šešetą. Tai gali kiek užtrukti. Kartai verta pakeisti klausimą, kad Lila "įsileistų". Tad verta pasiruošti ir daugiau klausimų. Pabaiga yra 68 langelyje, kuris simbolizuoja Kosminę Sąmonę. Kiekevienas žaidėjas turi būtent ten atsistoti. Tai reiškia, kad Lila jus "paleidžia", kad jūsų kelias link klausimo sprendimo yra baigtas, kad tai, ką sugalvojote išsipildys. Svarbu užbaigti žaidimą. Daugeliui tai pavyksta per vieną kartą. Na, bet gali nutikti, kad nepavyks per vieną kartą žaidimo užbaigti. Dažniausiai dėl to, kad šis klausimas reikalauja gilesnio suvokimo, ilgesnio apmąstymo, per tai veda į naują gyvenimo kokybę, kurią kol kas sunku suvokti ir integruoti. Tokiu atveju rekomenduojama ateiti žaisti dar kartą su tuo pačiu klausimu. Lilą galima žaisti kiek nori kartų, jei turite daug klausimų. Žaidimas skirtas suaugusiems.

Kuo Lila gali praturtinti?

Šiais laikas žmonės turi labai daug klausimų. Pasaulis dabar siūlo tiek galimybių, įvairovės, laisvės. Protas tampa labai neramus dėl to. Ir sunku suvaldyti savo gyvenimo vairą. Liloje užkoduotos žinios yra būtent apie universalų žmogaus tobulėjimą, savęs realizavimą, sąmoningesnį ir visuminį gyvenimo dovanos suvokimą. Juk kiekvienas klausimas, suvokiame tai ar ne, keičia mus ir kartu lėčiau ar greičiau, bet neišvengiamai, veda tobulėjimo keliu. Tūkstantmečius menančios, laiko patikrintos žinios žaidimo eigoje atsiskleidžia per žaidžiančiojo klausimą. Pripildo klausiantįjį jėgos ir tikrumo, nugriauna apribojimus.

Ką kalba išbandžiusieji?

Vedu Lilos žaidimą nuo 2018 m. Sulaukiu asmeninių laiškų su padėka už įkvepiančią patirį žaidimo metu, apie pozityvius ir stiprius pokyčius, pasikeitųsį gyvenimo būdą ir itin greitą ir laimingą svajonių išsipildymą.Visa tai labai džiugina. Na, o pats geriausias įrodymas, kad žaidimą verta išbandyti yra labai aktyvus ir nuoširdus žaidėjų dalinimasis apie savo neužmirštamą patirtį Liloje ir rekomendacijos žaisti savo draugams ir artimiesiems.

bottom of page