top of page
brigita-paulauskiene-fraktaliniu-piesiniu-knyga.jpeg

Asmeninė fraktalų piešimo konsultacija

Jei piešėte diagnostinius piešinius pagal mano knygą „Nusipiešk gyvenimą kokio nori“ arba dalyvavote įvadinėje fraktalų paskaitoje ir sužinojote kaip juos piešti ir norite, kad padėčiau juos perskaityti, susisiekite dėl asmeninės konsultacijos.

  • 1. Konsultacijos metu perskaitysime ką jūsų piešiniai kalba apie jūsų dabartinė būseną, charakterį, talentus, galimybes, sveikatą, tobulėjimo kryptį ir gal būt būtinas išspręsti užduotis. Taip pat gausite konkrečias rekomendacijas, kaip savarankiškai piešti toliau korekcinius piešinius, kad pagal savo situaciją pasijustumėte geriau, atrastumėte pusiausvyrą įvairiose gyvenimo srityse, progresuotumėte savo siekiuose, išsilaisvintumėte nuo to kas jums trukdo jaustis laimingai...

 

Konsultacijos trukmė iki 2 val. (gyvai arba nuotoliniu būdu). Kaina 50 eur. 

  • 2. Jei nupiešėte savarankiškai 21 piešinio ciklą pagal mano knygą ar po dalyvavimo įvadiniame fraktalinio piešimo seminare ir norite, kad drauge jūsų piešinius perskaitytume.

 

Konsultacijos trukmė iki 2 val. (gyvai ar nuotoliniu būdu) Kaina: 50 eur. 

  • 3. Jei norite piešti korekcinį 21 piešinio ciklą ir būti viso proceso metu vedami ir konsultuojami individualiai, siekiant jūsų piešimą padaryti kuo efektyvesnį ir panaudoti visas fraktalinio metodo priemones tinkančias konkrečiai jums, kad jūsų piešinių ciklas atneštų jums didžiausią įmanomą šiuo metu naudą bei pats procesas praeitų labai sąmoningai. Taip pat pabaigus piešti 21 piešinį kartu aptartume, perskaitytume jūsų darbą, įprasmintume rezultatą.

Viso proceso trukmė apie 1,5-2 mėn. Vyksta nuotoliniu būdu. Susitiksime kelioms teorinėms paskaitoms. Po to nuolat būsime ryšyje, siųsite man savo piešinių nuotraukas. Aš operatyviai atsakysiu į jūsų klausimus bei duosiu rekomendacijas. Kaina: 150 eur. Konsultacijoms registruotis ar pasiteirauti galima per Messenger programėlę arba el. paštu brigita_paulauskiene@yahoo.com 

bottom of page