top of page
brigita-paulauskiene.jpeg

Tai, ką iki šiol gyvenime atradau geriausio

Kviečiu kartu su manimi keliauti savęs pažinimo, gilesnio gyvenimo supratimo ir kūrybos keliu. Drįstu su jumis pasidalinti savo žiniomis, patirtimi ir įkvėpimu, kauptu visą savo sąmoningą gyvenimą, t.y. kelis dešimtmečius. Esu visų savo veiklų didelė entuziastė ir praktikė. Visos mano pateiktos žinios ir praktikos yra patikrintos asmenine, bei mano mokinių gyva patirtimi. Didelė laimė, jei kas nors iš mano lobyno padės, sustiprins, prašviesins, pakels, įkvėps, paskatins ir JUS kurti savo lobius, tiesti kelius į laimę.

Brigita ir joga

JOGOS praktika užsiimu nuo 1995 m. Pirmosios žinios buvo gautos Atgimimo metais veikusioje Visuomeninėje Vilniaus parapsichologijos akademijoe. 1999 m. kartu su savo pirmąja jogos mokytoja Genovaite Jūrėniene lankiausi Indijoje, įvairiuose jogos ašramuose, gavau neįkainuojamą patirtį ir įkvėpimą bendraudama su tikrais Indijos jogais. Visą tą laiką užsiėmiau asmenine jogos praktika, palaipsniui taikydama po kruopelytę gaunamas žinias. Didelę įtaką mano praktikai turėjo Reinhard Gammenthaler (Šveicarija) ir Sergei Tirioškin (Rusija) pateiktos žinios ir praktikos susijusios su JOGA. 2004m. pradėjau vesti jogos užsiėmimus sporto klube. 2009 m. baigiau trenerių rengimo kursą Vilniaus Edukologijos universitete ir įgijau trenerio licenciją. 2010-2020 m. dirbau jogos mokytoja privačioje profesinėje mokykloje „Art of Beauty". Nuo 2011 m. dirbu Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje jogos mokytoja. Vedu pamokas vyresniųjų klasių šiuolaikinio šokio specialybės mokiniams. Taip pat vedu šios mokyklos mokytojų jogos ir sveikatingumo grupę. Nuolat tobulinuosi Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose jogos seminaruose. 2018 m. įgijau tarptautinį jogos mokytojos sertifikatą RYS 200 Rišikešo Word Peace Yoga School, atitinkantį tarptautinio Jogos Aljanso reikalavimus. Vedamų užsiėmimų kryptis yra Hatha joga ir Sezoninė joga.

brigita-paulauskiene-joga-14.jpg
brigita-paulauskiene-fraktalai-renginiai-8.jpg

Brigita ir Lila žaidimas

LILA žaidimas mano gyvenime atsirado neatsitiktinai. Drįstu šį nuostabų žaidimą vesti, nes turiu ilgametę jogos mokytojos patirtį bei ieškau galimybių kalbėtis su žmonėmis apie tai kas gyvenime svarbu, kaip tūkstantmečius kauptos žinios gali padėti sprendžiant šiandien kylančius klausimus bei palaipsniui perprasti esamų žinių sąsajas ir visumą. Apie žaidimą sužinojau ir mokiausi žaisti pas Evgenij Zemlianin. Vedu žaidimą nuo 2018 m. LILĄ žaidžiu ir pati dėl savęs, darydama po vieną žaidimo ėjimą kasdien. Kaip ir mano šio žaidimo mokytojas, esu didelė entuziastė ir siekiu per praktiką gilinti savo supratimą šioje srityje.

Brigita ir fraktalai

Kiek save atsimenu, visada piešdavau arba žiūrėdavau kaip piešia kiti. Ne vieneri metai praleisti ir dailės mokykloje. Devyniasdešimtaisiais metais gautas dizainerės diplomas. Išbandžiau daugelį vaizduojamojo ir taikomojo meno technikų. Kaip dailininkė dirbau gamyboje, teatre, vaikų klube‘ kituose įdomiuose projektuose. Su fraktaliniu piešimu susipažinau 2004 m. Gal būt pirmą sykį gyvenime man prireikė piešimo, kaip terapijos. Šis piešimo metodas padėjo man nugalėti sunkią depresiją po tėčio mirties. Piešdama pagal Tanzilios Polujachtovos sukurtą metodiką pajutau, kaip mano būsena šviesėja: liūdesį ir skausmą keičia kūrybinis įkvėpimas ir gyvenimo džiaugsmas. Nuo to laiko atidėjau visas kitas piešimo technikas ir piešiu tik fraktaliniu būdu. Keletą metų tiesiog piešiau sau, nes šis srautas buvo toks stiprus, kad negalėjau jam pasipriešinti. Be jokio konkretaus tikslo, be pripažinimo ir palaikymo. 2007 m. apie mano kūrybą parašė vienas žurnalas. Po straipsnio sulaukiau skambučių ir laiškų su klausimais ir susidomėjimu metodu. Po truputėlį atsirado ir norinčių mokytis metodo, daryti renginius su fraktaliniu piešinių pristatymu. Dabar metodo paslaptimis ir savo kūryba nuolat dalinuosi mokymuose Lietuvoje ir užsienyje, taip pat spaudoje bei socialiniuose tinkluose. Turiu mokinių pačiose įvairiausiose pasaulio šalyse. Esu pirmosios lietuviškos knygos „Nusipiešk gyvenimą kokio nori“ apie fraktalinį piešimą autorė. Ji išleista leidykloje TYTO ALBA 2016 m., pakartotinai 2020m. Norinčius gilintis ar tik susipažinti su fraktaliniu piešimu kviečiu mokytis Piešimo ir saviugdos mokykloje „Brigitos fraktalai“ kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Taip pat konsultuoju piešiančius asmeniškai. Didelė mano svajonė ir tikslas yra, kad fraktalinis piešimo metodas būtų žinomas ir prieinamas žmonėms visame pasaulyje, kaip savęs pažinimo, tobulinimo instrumentas ir kūrybinio įkvėpimo šaltinis.

brigita-paulauskiene-fraktalai-renginiai-6.jpg
bottom of page